Italija ir toliau nenugalima „Euro 2020“ – po taiklaus smūgio krito ir Velsas

Italijos futbolo rinktinė pratęsė kol kas nepriekaištingą pasirodymą Europos futbolo čempionate. Romos olimpiniame stadione Roberto Mancini auklėtiniai 1:0 susitvarkė su Velsu ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Vieni iš „Euro 2020“ šeimininkų italai užtikrintai laimėjo A grupę, savo sąskaitoje turėdami maksimalų taškų skaičių (9). „Azzurri“ jau gali pradėti ruoštis aštuntfinaliui, kuriame jų lauks antrą vietą C grupėje užėmusi rinktinė – Ukraina arba Austrija.

Velso rinktinė A grupėje finišuoja turėdama tiek pat taškų, kiek ir Šveicarija, tačiau dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio lieka antra ir iškovoja tiesioginį kelialapį į atkrintamąsias.

Valų varžove aštuntfinalyje bus antrą vietą B pogrupyje (Belgija, Rusija, Suomija, Danija) užėmusi komanda.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 39-ąją minutę, kuomet po Marco Verratti perdavimo pasižymėjo Matteo Pessina.