Baltarusijos lygos ketvirtfinalyje „Energija“ pralaimėjo dar kartą Pereiti į pagrindinį turinį

Baltarusijos lygos ketvirtfinalyje „Energija“ pralaimėjo dar kartą

2017-02-19 05:56
BNS inf.

Šeštadienį Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose Elektrėnų „Energija“ svečiuose 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) nusileido Soligorsko „Šachtior“ ledo ritulininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2.

Baltarusijos lygos ketvirtfinalyje „Energija“ pralaimėjo dar kartą
Baltarusijos lygos ketvirtfinalyje „Energija“ pralaimėjo dar kartą / hockey.lt nuotr.

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį „Šachtior“ pergalę iškovojo tik po atkaklios kovos rezultatu 2:1.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Kirilas Nikolajevas (13:20 ir 47:54) ir Dimitrijus Maisenovičius (27:30 ir 53:19), o kartą pasižymėjo Jaroslavas Salnikas (23:11).

Rungtynių pabaigoje vienas kitam į atlapus kibo Ilja Četvertakas ir Nikita Pilipenko, kurie buvo nubausti po 5+20 baudos minutėmis.

„Energija“ šiose rungtynėse užsidirbo dešimt pašalinimų (41 baudos minutė), tuo tarpu „Šachtior“ ledo ritulininkai buvo pašalinti septynis kartus (35 baudos minutės).

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė Elvinas Karla.

Trečiosios serijos rungtynės vyks Elektrėnų ledo rūmuose pirmadienį nuo 19:00 val.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra