"Blackhawks" ledo ritulininkai pergalę iškovojo namuose

2015-11-03 11:51
Scanpix nuotr.

Septintą pergalę dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo aštuntąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Stenlio taurės savininkas Čikagos "Blackhawks" (14 tšk.) klubas.

Pirmadienį namuose 21,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Čikagos ledo ritulininkai po ypač sėkmingo trečiojo kėlinio 4:2 (1:2, 0:0, 3:0) nugalėjo ketvirtą pralaimėjimą per vienuolika mačų patyrusią bei šeštojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Los Andželo "Kings" (14 taškų) komandą.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Jonathanas Toewsas (6:01), Patrickas Kane'as (41:22), Teuvo Teravainenas (49:02) bei Artiomas Anisimovas (58:27), o "Blackhawks" vartininkas atrėmė Corey'is Crawfordas atrėmė 33 svečių metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose pirmajame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Alecas Martinezas (14:39) bei Anže Kopitaras (18:43), o "Kings" vartininko Jonathano Quicko sąskaitoje - 22 atremti arenos šeimininkų metimai.

Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse sėkmė vienodais rezultatais taip pat lydėjo arenų šeimininkus:

Toronto "Maple Leafs" - Dalaso "Stars"           4:1

Vankuverio "Canucks" - Filadelfijos "Flyers"     4:1