Dviratininkų lenktynių etapą R. Navardauskas baigė 60-as

2015-02-20 10:09
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / Scanpix nuotr.

Portugalijoje 41-ą kartą vykstančių penkių dienų "Volta ao Algarve" daugiadienių dviratininkų lenktynių antrąjį etapą 60-as baigė ir bendroje įskaitoje į 45-ąją vietą nukrito "Cannondale-Garmin Pro Cycling Team" komandos narys Ramūnas Navardauskas.

Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 197,2 km nuotolį įveikė kartu su grupe dviratininkų, kuri antrąjį etapą laimėjusiam ir lenktynių lyderiu tapusiam britui Geraintui Thomasui pralaimėjo 2 minutes ir 4 sekundes.

19 sekundžių nuo brito atsilikęs antras ketvirtadienį finišavo estas Reinas Taaramae, o dar po keturių sekundžių finišo liniją kirto trečiąją poziciją užėmęs italas Valerio Agnolis:

1. Geraint Thomas (D.Britanija)    4 val. 59 min. 13 sek.

2. Rein Taaramae (Estija)                atsiliko 19 sek.

173.Carlos Ribero (Portugalija)                21:50

Bendroje lenktynių įskaitoje po dviejų etapų R.Navardauskas lyderiu tapusiam britui Geraintui Thomasui pralaimi 2 minutes ir 14 sekundžių:

1. Geraint Thomas (D.Britanija)    9 val. 12 min. 56 sek.

2. Rein Taaramae (Estija)               atsilieka 30 sek.