"Energijos" ledo ritulininkai pralaimėjo Gardino komandai

2014-10-27 20:32
hockey.lt nuotr.

Aštuntąją nesėkmę tryliktose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse patyrė devintąją vietą užimantis Elektrėnų "Energijos" (15 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 3:4 (2:2, 0:0, 1:2) nusileidęs trečiojoje pozicijoje esantiems Gardino "Neman-2" (33 tšk.) ledo ritulininkams.

Jau pirmą minutę "Energija" į priekį išvedė Karolis Kubilius (0:44), tačiau po nepilnų septynių minučių po tikslių Vitalijaus Jalovčiuko (2:43) ir Viačeslavo Greckio (7:11) smūgių priekyje jau buvo svečiai - 2:1.

Iki pirmosios pertraukos Dovydas Kulevičius (14:14) dar spėjo išlyginti rezultatą, o trečiojo kėlinio viduryje Aurimas Gaidauskas (52:02) vėl išvedė šeimininkus į priekį, tačiau pergalę svečiams garantavo tikslūs Aleksandro Latyševo (56:08) ir Nikotos Pstygos (58:20) smūgiai.

Antradienį komandos Elektrėnuose žais dar kartą.

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja Žlobino "Metalurg-2" (38 tšk.) klubas, lenkaintis Minsko "Junior" (33 taškai) ledo ritulininkus.