„Energijos“ ledo ritulininkai pratęsė Baltarusijos pirmenybių pusfinalio seriją

2016-03-08 21:40
hockey.lt nuotr.

Ketvirtosiose Baltarusijos aukščiausiosios vyrų ledo ritulio lygos, kurioje žaidžia jaunimas iki 21 metų, pusfinalio rungtynėse Elektrėnų „Energijos“ komanda antradienį namuose 6:3 (1:0, 2:2, 3:1) įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus Salihorsko „Šachtior-2“ ledo ritulininkus ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-3.

Pirmąsias dvejas rungtynes išvykoje elektrėniškiai pralaimėjo 2:5 bei 4:5 (po pratęsimo), o trečiosiose namuose nusileido taip pat pratęsimo 2:3.

Po du įvarčius nugalėtojams antradienį pelnė Povilas Verenis (25:46 ir 52:41) bei Rolandas Aliukonis (51:12 ir 53:58), po vieną – Mauras Baltrukonis (9:59) bei Edvinas Boroška (31:05).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Vladislavas Riadčenka (26:11), Danijilas Bokunas (37:43) ir Jelisejus Muzyčenka (56:21).

Susitikimo pabaigoje komandų žaidėjai daugiau mušėsi, nei žaidė, o iš viso abiem ekipoms buvo skirtos 46 baudos minutės – 22 „Energijai“ ir 24 – „Šachtior-2“ klubui.

Penktosios serijos rungtynės pagal reglamentą Salihorske turėtų vykti ketvirtadienį.