"Formulės 1" pasaulio čempionato 16-ąjį etapą iš pirmosios pozicijos pradės lyderis

2014-10-11 13:15
"Shell-Ferrari" nuotr.

Pasaulio "Formulės 1" čempionato šešioliktąjį etapą - Rusijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį iš pirmosios pozicijos šeštą kartą šiame sezone bei trečią sykį per paskutiniąsias ketverias lenktynes pradės šio sezono lyderis bendroje įskaitoje britas Lewisas Hamiltonas su "Mercedes".

Šeštadienį vykusioje kvalifikacijoje greičiausią vieną 5,853 km ilgio trasos ratą L.Hamiltonas įveikė per 1 minutę 38,513 sekundės ir 0,2 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą vokietį Nico Rosbergą, kuris bendroje sezono įskaitoje užima antrąją vietą ir nuo brito atsilieka 10 taškų.

Trečias kvalifikacijoje vėl liko "Williams-Mercedes" komandos pilotas suomis Valtteri Bottas, o "RedBull-Renault" ekipą po šio sezono paliekantis keturiskart pasaulio čempionas vokietis Sebastianas Vettelis liko tik vienuoliktas:

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), "Mercedes"      1 min. 38,513 sek.