G. Degutis iškovojo trečiąjį aukso medalį

Sekmadienį Italijoje pasibaigusį 11-ajį Europos veteranų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatą (11th European Masters Athletics Championships Indoor) skambia pergale baigė ir Lietuvos sportininkai.

Paskutinis iš lietuvių startavęs Gintas Degutis iki 45 metų amžiaus grupėje (M45) nustūmė rutulį 15,27 m ir, aplenkęs aštuonis varžovus, tapo Europos čempionu.

Sidabro medalis atiteko lenkui Grzegorzui Pawelskiui (13,93 m), bronza – prancūzui Geraldui Scandellai (13,88 m).

Medalių (klasifikuotos 34 šalys) lentelėje Lietuvos komanda su 3 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimais užėmė 20-ąją poziciją.

Šioje rikiuotėje nugalėjusi Vokietijos rinktinė iškovojo net 260 apdovanojimų - 102 aukso, 84 sidabro ir 74 bronzos.