I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė "Anapa Open" turnyre nusileido kinėms

2014-05-29 16:21
V. Skaraičio/BFL nuotr.

Pirmąją nesėkmę Rusijoje vykstančiame FIVB "Open" serijos "Anapa Open" paplūdimio turnyre patyrė Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.

Ketvirtadienį lemiamoje B grupės dvikovoje penkioliktos pagal skirstymą lietuvės po 38 minutes trukusios permainingos kovos 0-2 (24:26, 17:21) nusileido antrąjį reitingą turinčiomis pasaulio čempionėms kinėmis Chen Xue ir Xinyi Xia ir su dviem pergalėmis bei vienu pralaimėjimu užėmė antrąją vietą grupėje bei atkrintamąsias varžybas pradės nuo pirmojo rato - šešioliktfinalio.

Beje, su tituluotomis Kinijos tinklininkėmis lietuvės buvo susidūrusios vos prieš savaitę Čekijoje -"Prague Open" turnyre - ir po atkaklios kovos joms nusileido 0-2 (17:21, 18:21).

Penktadienio rytą Lietuvos tinklininkių varžovėmis turnyro Rusijoje šešioliktfinalyje bus 21-os pagal skirstymą rusių Annos Gorbunovos ir Ksenijos Dabižos duetas.

Pergalės atveju I.Dumbauskaitės ir M.Povilaitytės varžovėmis penktadienio popietę aštuntfinalyje bus aštuntoji pagal reitingą turnyro šeimininkių pora - Jekaterina Syrceva ir Aleksandra Moisejeva.

Pirmajame B pogrupio susitikime Lietuvos merginos per 32 minutes 2-0 (21:15, 21:18) nugalėjo Tailando atstoves Rumpaipruet Numwong ir Khanittha Hongpak (18 reitingas), o antrame vos per 22 minutes 2-0 (21:8, 21:12) nepaliko vilčių Austrijos atstovėms Patriciai Teufl ir Evai Freiberger (31 reitingas).