I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė – Europos žaidynių ketvirtfinalyje

2015-06-18 21:07
Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė
Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė / I. Juodytės/ BFL nuotr.

Lietuvos paplūdimio tinklininkių pora Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė toliau pergalingai rungtyniauja pirmosiose Europos žaidynėse Azerbaidžano sostinėje.

Pirmajame etape laimėjusios keturių porų A grupės varžybas, ketvirtadienio vakarą 20-metės lietuvės per 52 minutes trijuose setuose - 2:1 (21:16, 15:21, 17:15) - privertė pasiduoti lenkes Karoliną Baran ir Jagodą Gruszczynską bei iškopė į ketvirtfinalį.

Penktadienį ketvirtfinalyje I. Dumbauskaitės bei M. Povilaitytės varžovėmis bus čekės Karolina Rehačkova ir Eliška Galova, aštuntfinalyje per 55 minutes iš tolesnės kovos eliminavusios ispanes Ester Riberą Boter poroje su Amaranta Fernandez Navarro - 2:1 (16:21, 22:20, 15:13).

Ketvirtadienį antrą pralaimėjimą iš eilės Europos žaidynėse patyrė Lietuvos vaikinų pora. Arnas Rumševičius bei Lukas Každailis A grupės antrojo turo mače per 35 minutes 0:2 (10:21, 20:22) turėjo pripažinti italų Alexo Ranghierio bei Enrico Rossio pranašumą.