J. Kinderis ir L. Kontrimavičius varžysis Baltarusijoje

2015-06-04 11:35
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Archyvo nuotr.

Trečiadienį Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjusiame atvirajame šios šalies šiuolaikinės penkiakovės čempionate sėkmingai vyrų kvalifikacinėse varžybose startavo ir į finalą pateko abu lietuviai - Justinas Kinderis ir Lukas Kontrimavičius.

2013 metų pasaulio čempionas Justinas Kinderis atrankoje surinko 1119 taškus ir laimėjo A grupės turnyrą, o bendroje įskaitoje nusileido tik baltarusiui Kirilui Kasjanikui (1127 tšk.) ir liko antras.

L. Kontrimavičius su 1076 taškais B grupėje užėmė septintą vietą, o bendroje įskaitoje tenkinosi aštuoniolikta pozicija.

Į penktadienį vyksiantį finalą pateko 36 pajėgiausi iš 44 atrankoje startavusių sportininkų.

Ketvirtadienį tarp 34 moterų finalo dalyvių bus ir keturios Lietuvos atletės - Lina Batulevičiūtė, Karolina Gužauskaitė, Vilma Juchnevičiūtė bei Gintarė Venčkauskaitė.