„Kalvio taurės“ regbio turnyre Šiauliuose triumfavo šeimininkai

2016-03-01 23:34
"Vairo-Kalvio" nuotr.

Šiaulių dirbtinės dangos stadione vyko žiemos regbio turnyras „Kalvio taurė 2016“, kuriame varžėsi keturios komandos: „Klaipėdos kovas“, Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė, Šiaulių „Vairas-Kalvis“ ir Šiaulių „Citma“.

Turnyras, kurį organizavo „Vairo“ regbio klubas, yra komandų pasiruošimo artėjančiam Lietuvos čempionatui dalis.

Pirmosios rungtynės tarp „Vairo-Kalvio“ ir Lietuvos jaunių rinktinės, besiruošiančios artėjančiam Europos čempionatui, baigėsi labiau patyrusių šiauliečių pergale 35:5.

Antrajame susitikime "Klaipėdos kovo" regbininkai 10:5 įveikė Šiaulių „Vairo-Kalvio“ dublerę „Citmos“ komandą.

Kovoje dėl trečios vietos „Citma“ neatsilaikė prieš šiauliečių Evaldo Kanopackio ir Justino Vasiliausko vadovaujamą Lietuvos jaunių rinktinę ir pralaimėjo 5:20.

Dvikovoje dėl pirmosios vietos daugkartinis Lietuvos čempionas „Vairas-Kalvis“ 30:10 nugalėjo uostamiesčio regbininkus.

„Dar sunku kažką vertinti, nes esame pasiruošimo naujajam sezonui etape. Turnyrą vertinu labai teigiamai. Lipdome žaidimą, išbandome žaidėjus - viskas vyksta pagal planą. Laimėjome turnyrą, nors tai nebuvo mūsų svarbiausias tikslas. Pamatėme daug klaidų, turėsime jas analizuoti ir žiūrėsime kaip galime dirbti toliau. Apskritai ši pasiruošimo stadija yra labai gera, komanda dirba produktyviai, emocijos neblogos. Dar laukia keletas draugiškų rungtynių ir bandysime gerinti žaidimą“, - pasakojo „Vairo-Kalvio“ treneris Gediminas Marcišauskas.

Turnyro nugalėtojų gretose geriausio žaidėjo prizas įteiktas Mindaugui Zaborui. „Citmos“ komandoje geriausiu žaidėju pripažintas Tomas Tijunaitis. Lietuvos jaunių rinktinės geriausio žaidėjo prizas atiteko plungiečiui Edmundui Akulai, „Klaipėdos kovo“ - Dominykui Babraičiui.