Kanojininkui H. Žustautui – pasaulio čempionato auksas

Segede (Vengrija) vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato neolimpinės vyrų vienviečių kanojų 200 m distancijos finale sekmadienį lietuvis Henrikas Žustautas pranoko visus varžovus ir iškovojo aukso medalį.

Mūsų šalies atstovas finišavo per 39,36 sek.

Sidabro medalį pelnė baltarusis Arciomas Kozyris (40,08 sek.), o bronzos - gruzinas Zaza Nadiradzė (40,24 sek.).

Vyrų dviviečių baidarių 1000 m finale Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas finišavo devinti (3.26,31).

Šioje rungtyje kelialapius į Tokijo olimpines žaidynes iškovojo šeši greičiausi duetai.

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino H. Žustautą, kuris tapo pasaulio čempionu, nugalėjęs varžovus pasaulio baidarių ir kanojų čempionate Segede, Vengrijoje.

„Nuoširdžiai sveikinu ir džiaugiuosi, kad Jūsų atkaklus darbas ir užsispyrimas siekiant tikslo šiandien džiugina visą Lietuvą ir yra įkvėpimas daugybei jaunų žmonių,“ – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Šiame straipsnyje: Henrikas Žustautaskanojaauksas