Kauniečių boksininkų laimikis – auksas ir sidabras

2020-03-12 16:40

Vokietijos mieste Bendorfe surengtame tarptautiniame bokso turnyre Kauno sporto mokyklos "Gaja" sportininkai iškovojo aštuonis medalius, iš jų šešis – aukso.

Sėkmė: Kauno ir Klaipėdos boksininkai bei treneriai iš Vokietijoje įvykusio turnyro grįžo gerai nusiteikę. / Mariaus Narkevičiaus nuotr.

Varžybose taip pat dalyvavo Anglijos, Estijos, Lenkijos, Airijos, Rusijos, Liuksemburgo atstovai bei renginio šeimininkų rinktinė.

Ringe kovojo ir jaunučių bei jaunių amžiaus grupių, ir vyresni boksininkai, iš viso – per pusantro šimto atletų.

Jaunučių varžybose aukso medalį pelnė Gintaras Gabinaitis (svorio kategorija iki 46 kg, treneris Marius Narkevičius).

Gausus jaunių laimikis: pirmas vietas užėmė Aurėja Adomaitytė (iki 50 kg, tr. M.Narkevičius), Armandas Vaitkevičius (iki 52 kg, tr. Anatolijus Marma) ir Simonas Zelenekas (iki 60 kg, tr. Vidas Bičiulaitis), sidabro medaliai įteikti Pauliui Bubliui (iki 54 kg, tr. Marius Palionis) ir Nidui Marmai (iki 57 kg, tr. A.Marma).

Vyrų varžybų finalo dvikovas laimėjo Robertas Liorančas (iki 81 kg) ir Jonas Juozevičius (per 91 kg, abiejų treneriai – Vidas Bružas ir M.Palionis).

Tris medalius į Lietuvą parvežė ir Klaipėdos sporto centro "Viesulas" jaunieji boksininkai.