L. Grigelis poroje su italu – teniso turnyro Latvijoje pusfinalyje

2016-08-03 16:25

Antrą pergalę Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „VENDEN Men's Futures“ vyrų turnyro Latvijoje dvejetų varžybose iškovojo ir į pusfinalį pateko favorite laikoma Lauryno Grigelio bei italo Claudio Fortunos pora.

Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / V.Skaraičio/Fotobanko nuotr.

Trečiadienį ketvirtfinalyje lietuvio bei italo duetas per 49 minutes dviejuose setuose – 6:0, 6:2 – sutriuškino švedo Christofferio Solbergo ir baltarusio Danijilo Zaričianskio porą bei užsitikrino 216 JAV dolerių čekį ir po 6 ATP dvejetų reitingo taškus.

Pusfinalyje L. Grigelio bei C. Fortunos varžovais bus latviai Janis Podzus ir Krisjanis Stabinis, kurie ketvirtfinalyje 6:0, 6:4 nugalėjo tautiečius Marcį Garutą ir Arturą Kulibabą.

Trečiadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje favoritu laikomas 24-erių metų Laurynas Grigelis, kuris pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užima 507–ą vietą, per 56 minutes dviejuose setuose – 6:2, 6:1 – sutriuškino 22-ejų švedą Christofferį Solbergą (ATP–1086).

Užsitikrinęs 2 ATP klasifikacijos taškus ir 292 JAV dolerių čekį Lietuvos tenisininkas ketvirtfinalyje žais su aštuntu pagal skirstymą vienmečiu rusu Aleksandru Žurbinu (ATP–728), kuris per 1 valandą ir 20 minučių aštuntfinalyje tokiu pat rezultatu – 6:2, 6:1 – nugalėjo 18–metį Lietuvos tenisininką Robertą Vržesinskį. Vilnietis šiame turnyre tenkinosi pirmuoju ATP reitingo tašku bei 172 dolerių piniginiu prizu.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Jūrmaloje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.