Lietuvos rankinio supertaurė – „Dragūno“ rankose

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai trečią kartą iškovojo Lietuvos supertaurę. Molėtuose vykusiose finalo rungtynėse rezultatu 36:30 (14:13) Klaipėdos komanda nugalėjo Kauno „Granitą-Karį“.

Nors įsivažiuoti į žaidimą klaipėdiečiams sekėsi gana sunkiai (šeštą minutę rezultatas buvo 1:6 „Granito“ naudai), tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos „Dragūnas“ sugebėjo pasivyti ir aplenkti varžovus. Pirmoje rungtynių pusėje netrūko klaidų, buvo nerealizuota daug susikurtų progų.

Antrame kėlinyje Artūro Juškėno auklėtiniai žaidė tiksliau ir padarė kur kas mažiau klaidų. Komandos žaidimą kiek pakoregavo Luko Simėno išvarymas – jis tris kartus buvo išsiųstas ant suoliuko dviem minutėms ir, gavęs raudoną kortelę, turėjo palikti aikštelę. Kėlinio viduryje komandas skyrė vos du įvarčiai (24:22), tačiau „Granito-Kario“ rankininkams nepavyko išlyginti rezultato.

Drausmingai žaidę dragūniečiai padidino atotrūkį iki 5 įvarčių – 29:24. Nors „Granitas“ vėl priartėjo (30:27), likusias 6 kėlinio minutes geriau sužaidė „Dragūnas“, įmetęs 6 įvarčius, o „Granitas“ realizavo tik tris metimus.

Geriausiu „Dragūno“ žaidėju šiose rungtynėse tapo Mykolas Lapiniauskas. Netikėtai sužibėjęs vienas jauniausių komandos narių pelnė 7 įvarčius. Labai didelį darbą, pasak trenerio, nudirbo ir Gabrielius Virbauskas.

„Reikėjo teigiamų emocijų, nes sezoną pradėjome su neigiamomis emocijomis. Tai, kad laimėjome taurę, yra gerai, tačiau žaidimo kokybė vis dar netenkina“, – komentavo A. Juškėnas.

Jau kitą savaitgalį „Dragūnas“ pradės Baltijos rankinio lygos kovas. Sekmadienį, rugsėjo 22 d., Baltarusijoje vyks rungtynės su Minsko SKA. Pirmąsias Lietuvos rankinio lygos rungtynes Klaipėdos ekipa žais rugsėjo 25 d., trečiadienį, savoje aikštelėje Klaipėdoje (Taikos pr. 61A).

Statistika

„Dragūnas“: Žanas Gabrielius Virbauskas – 8, Mykolas Lapiniauskas – 7, Laurynas Simonavičius, Benas Butkus – po 4, Gintaras Cibulskis, Gytis Šmantauskas, Lukas Vanagas – po 3, Arvydas Bučius, Lukas Simėnas – po 2.

„Granitas-Karys“: Modestas Štarolis – 8, Karolis Grigas – 6, Paulius Šarkauskas, Paulius Zėringis – po 4, Marius Kairys, Tadas Bučinskas – po 3, Manvydas Lazauskas – 2.