Moterų bokso čempionate Pietų Korėjoje – istorinė lietuvės pergalė

2014-11-21 06:26

Istorinę pergalę Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio moterų bokso čempionate iškovojo Vaida Valskytė.

Vaida Valskytė
Vaida Valskytė / Archyvo nuotr.

Ketvirtadienį svorio kategorijos iki 64 kg aštuntfinalio kovoje Vaida Valskytė vienbalsiu teisėjų sprendimu 3:0 nugalėjo Barbadoso atstovę Kimberly Gittens ir pateko į ketvirtfinalį.

Kovoje dėl medalių ir vietos tarp keturių pajėgiausių šios svorio kategorijos atlečių lietuvė susitiks su korėjiete Shim Hee-Jung, kuri aštuntfinalyje 3:0 nugalėjo italę Valentiną Alberti.

Kita Lietuvos boksininkė Ana Starovoitova dar pirmadienį svorio kategorijos iki 57 kg šešioliktfinalyje 0:3 pralaimėjo Mongolijos atstovei Ouny Nergui ir pasitraukė iš varžybų.

Iš viso kovas planetos moterų bokso pirmenybėse pradėjo 280 sportininkių iš 67-ių valstybių.