Nesėkmingas Lietuvos dviratininkų startas trijų dienų lenktynėse Prancūzijoje

2016-02-23 22:30
Aidis Kruopis
Aidis Kruopis / Scanpix nuotr.

Nesėkmingai Prancūzijoje pirmą kartą prasidėjusiose „Tour Cycliste International La Provence“ dviratininkų lenktynėse startavo lietuviai – „Delko Marseille Provence KTM“ komandai atstovaujantis Evaldas Šiškevičius užėmė tik 133-ą vietą, o „Verandas Willems Cycling Team“ ekipos narys Aidis Kruopis nebaigė pirmojo etapo.

E. Šiškevičius antradienį finišavo autsaiderių grupėje, kuri 169 km distancijos finiše 26 minutes ir 12 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtoju bei lenktynių lyderiu bendroje įskaitoje tapusiam prancūzui Thomasui Voeckleriui.

7 sekundes etapo nugalėtojui pralaimėjęs antras finišo liniją kirto čekas Petras Vakočas, o dar po dviejų sekundžių trečias finišavo dar vienas prancūzas Lilianas Calmejane'as:

1. Thomas Voeckler (Prancūzija)    4 val. 27 min. 15 sek.

2. Petr Vakoč (Čekija)                    atsiliko 7 sek.