Parolimpinės žaidynės: irklavimo varžybose A. Navickas tęs kovą paguodos plaukimuose

2016-09-09 16:31

Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros parolimpinių žaidynių irklavimo varžybose startavęs Augustas Navickas toliau tęs kovą paguodos plaukimuose.

Augustas Navickas
Augustas Navickas / Organizatorių nuotr.

Vardinį kvietimą į žaidynes gavęs 26-erių irkluotojas penktadienį vienviete baidare 1000 m distanciją įveikė per 5 minutes 10,24 sekundės ir antrajame atrankos plaukime finišavo ketvirtas.

„Rezultatu labai džiaugiuosi. Anksčiau visi čia esantys mane aplenkdavo, o dabar džiaugiuosi, kad užėmiau ketvirtą vietą, savo grupėje aplenkiau du stiprius irkluotojus“, - iškart po finišo sakė jauniausias iš šešių rungties dalyvių – 26 metų irkluotojas Augustas Navickas.

Vienintelį kelialapį į finalą iškovojo antrąjį plaukimą laimėjęs australas Erikas Horrie's (4:45,87).

A. Navicką antrajame plaukime dar aplenkė britas Tomas Aggaras (4:50,99) bei italas Fabrizio Casellis (5:10,02).

Penktadienį virš Lagoa ežero dulkė lietus. Pasak Augusto Navicko, tai netgi padėjo.

„Per treniruotes Rio de Žaneire visada tekto irkluoti prieš vėją arba pučiant stipriam šoniniam vėjui, o varžybų dieną pirmą kartą pūtė lengvas palankus vėjas, tik distancijos viduryje pūstelėjo šoninis vėjas“, - pojūčiais dalinosi pirmą kartą parolimpinėse žaidynėse dalyvaujantis A. Navickas.