Pasaulio jaunimo krepšinio čempionams – 150 tūkst. litų premija (atnaujinta)

2011-07-13 18:57
Pasaulio jaunimo krepšinio čempionams – 150 tūkst. litų premija (atnaujinta) / BFL nuotr.

Vyriausybė trečiadienį skyrė 150 tūkst. litų premiją Lietuvos jaunųjų krepšininkų rinktinei, kuri laimėjo auksą pasaulio jaunimo iki 19 metų krepšinio čempionate. Vyriausybė posėdyje pritarė, kad tokia suma rinktinei būtų skirta iš Kūno kultūros ir sporto departamentui patvirtintų bendrųjų asignavimų.

Premjeras Andrius Kubilius ministrų kabineto posėdyje atkreipė dėmesį, kad atskiras nutarimas reikalingas, nes iki šiol galiojusi tvarka nenumatė premijų už pergales tokiuose čempionatuose.

Premija skiriama už nuoseklias krepšininkų pergales. Šios kartos rinktinė yra tapusi ir 2008 metų Europos jaunučių iki 16 metų čempione bei 2010 metų vaikinų iki 18 metų Europos krepšinio čempionato nugalėtoja, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė sekmadienio vakarą tapo pasaulio jaunimo vaikinų krepšinio čempione. Latvijos sostinėse vykusių pirmenybių finale jaunieji Lietuvos krepšininkai 85:67 nugalėjo Serbijos bendraamžius.