Pasaulio orientavimo sporto čempionato estafetėje lietuviai užėmė 6-ą vietą

2011-08-21 22:12
Pasaulio orientavimo sporto čempionato estafetėje lietuviai užėmė 6-ą vietą / Vytauto Liaudanskio nuotr.

Aukštą šeštą vietą Prancūzijoje pasibaigusio pasaulio orientavimosi sporto čempionato estafetės varžybose užėmė Lietuvos vyrų komanda - Vilius Aleliūnas, Simonas Krėpšta ir Jonas Vytautas Gvildys.

Lietuviai trasą įveikė per 2 valandas 3 minutes 19 sekundžių ir nuo nugalėtojų Prancūzijos orientacininkų (1:53:48) atsiliko 9 minutėmis 31 sekunde.
Sidabras atiteko Norvegijos (1:57:52) rinktinei, bronza - Švedijos (1:58:03) trejetui.

Moterų estafetėje Lietuvos komanda - Gabija Raižytė, Inga Kazlauskaitė ir Sandra Paužaitė - sugaišo 1 valandą 48 minutes 53 sekundes ir užėmė dešimtą vietą.

Čempionėmis tapo Suomijos (1:42:42) orientacininkės, vos 1 sekunde aplenkusios antroje vietoje likusią Čekijos ekipą bei 2 sekundėmis - bronzą iškovojusią Švedijos rinktinę.
Vyrų estafetės varžybose klasifikuotos 33 komandos iš 40-ties startavusių, moterų distanciją baigė visos 27 ekipos.