2011-08-14 19:51
Pasaulio orientavimo sporto pirmenybių ilgosios trasos finale - 5 Lietuvos atstovai / Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

eštadienį ilgosios trasos kvalifikacinėmis varžybomis Prancūzijoje prasidėjo pasaulio orientavimosi sporto čempionatas.

Sėkmingai šiame etape pasirodė bei trečiadienį finale dėl ilgosios trasos medalių kovos Sandra Paužaitė, Inga Kazlauskaitė ir Kristina Rybakovaitė bei Simonas Krėpšta ir Donatas Stulgys.

Vyrų 9,2 km distancijoje su 21 kontroliniu punktu (KP) S. Krėpšta A grupėje buvo aštuntas (1 val. 18 min. 24 sek.).

B grupėje (9 km su 18 KP) nepasisekė Vytautui Beliūnui (1:27:31), kuris finišavo 20-as bei į finalą nepateko.

C grupės (9 km su 20 KP) ilgosios trasos kvalifikacijoje D. Stulgys (1:19:59) finišavo keturioliktas.

Moterų A (5,8 su 10 KP) grupės ilgosios trasos kvalifikacijoje I. Kazlauskaitė (54 min. 35 sek.) buvo devinta, B (6 km su 10 KP) grupėje S. Paužaitė (1:04:30) užėmė dvyliktąją vietą, o C (5,8 km su 11 KP) grupėje K. Rybakovaitė (1:01:24) į finišą atbėgo trylikta.

Į rungties finalą iš kiekvienos vyrų bei moterų grupių pateko po 15 geriausių orientacininkų.