Pasaulio plaukimo taurės etape P. Strazdas dusyk finišavo tryliktas

2015-08-16 06:58
BNS inf.
Povilas Strazdas
Povilas Strazdas / Povilo Strazdo / Facebook nuotr.

Į Prancūziją po trylikos metų pertraukos sugrįžusiame pasaulio plaukimo taurės varžybų etape šeštadienį dusyk tryliktas liko Povilas Strazdas.

Pradžioje jis 100 m laisvu stiliumi atrankoje nuplaukė per 50,37 sekundės ir aplenkė dvidešimt varžovų. Iki finalinio aštuntuko jam pritrūko 0,58 sekundės.

Vėliau P. Strazdas startavo 50 m peteliške kvalifikacijoje ir sugaišęs 24,47 sekundės aplenkė šešiolika varžovų. Šioje rungtyje iki finalinio aštuntuko jam pritrūko 0,28 sekundės.

50 m peteliške atrankoje plaukė ir Deividas Margevičius. Jis nuotolį įveikė per 24,72 sekundės ir liko 19-tas tarp 29-ių dalyvių.

Sekmadienį abu Lietuvos plaukikai varžysis 100 m peteliške atrankoje.

Nuo 1979 metų organizuojamos dviejų dienų trukmės varžybos aštuoniais etapais skirtinguose miestuose vyksta nuo rugpjūčio iki lapkričio mėnesio. Pasaulio taurės varžybų prizų fondą sudaro 2 milijonai JAV dolerių