Penkiakovininkas J. Kinderis kovos pasaulio taurės etapo Vengrijoje finale

2019-05-02 17:07
ELTOS inf.

Vengrijoje vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės trečiajame etape vyrų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė vienintelis varžybose dalyvavęs lietuvis Justinas Kinderis.

UIPM nuotr.

Vilniečiui ramią dieną užtikrino įspūdingas pasirodymas atrankos A grupės fechtavimosi rungtyje, kurioje jis laimėjo 24 kovas iš 32 (264 taškai) ir tapo nugalėtoju.

Plaukime J. Kinderis buvo 29-as, tačiau bendrojoje įskaitoje tai leido dalintis pirmąją vietą su austru Gustavu Gustenau.

Bėgimo ir šaudymo rungtyje lietuvis galėjo taupyti jėgas ir ramiai finišavo kelialapius į finalą iškovojusioje pirmojoje grupėje kartu su egiptiečiu Ahmedu Elgendy, kazachu Vladislavu Miščenka bei austru Patricku Dogue. Visa ši ketveriukė atrankoje surinko po 1145 taškus.

1 sekunde nuo jų finiše atsiliko G. Gustenau ir turkas Bugra Unalas.

Vyrų varžybų finalas vyks šeštadienį, o penktadienį moterų finale varžysis Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė.