Pirmose metų rungtynėse „7bet-Hockey Punks“ taškų iškovoti nepavyko

Optibet ledo ritulio lygoje sėkmingai Naujųjų metų nepavyko pradėti „7bet-Hockey Punks“ atstovams.

Šeštadienį Rygoje vykusiose rungtynėse Vilniaus komanda 2:6 nusileido „Prizma“ ledo ritulininkams. Tai buvo antrasis „7bet-Hockey Punks“ pralaimėjimas prieš šią komandą per tris tarpusavio susitikimus.

Į priekį Rygos klubas įsiveržė pirmajame kėlinyje, o įpusėjus rungtynėms jie jau turėjo trijų įvarčių pranašumą. Antroje antrojo kėlinio dalyje „7bet-Hockey Punks“ pavyko sumažinti oponentų pranašumą iki minimumo, bet tai buvo viskas, ką jiems pavyko pasiekti šiose rungtynėse. Trečiajame kėlinyje varžovai į Lietuvos čempionų vartus ritulį siuntė dar tris kartus.

Nugalėtojų gretose Kristapas Riekstinšas pelnė du įvarčius, o Robertas Krauklis, Arvilas Laugalis, Ričardas Stamuras ir Matiss Strausas buvo tikslūs po kartą. „7bet-Hockey Punks“ gretose pasižymėjo Dino Mukovozas ir Ilja Četvertakas.