Rankininkų viltys žlugo Ukrainoje

2009-06-12 23:59

Lietuvos vyrų rankinio rinktinės viltys patekti į 2010-ųjų Europos čempionato finalo turnyrą žlugo Ukrainoje.

Trečiadienį vakare mūsų šalies rankininkai po dramatiškos kovos Zaporožėje 23:24 (9:11) pralaimėjo Ukrainos rinktinei ir nebeturi galimybių kovoti dėl antrosios vietos septintosios atrankos grupėje.

Likus dviem minutėms iki antro kėlinio pabaigos dar buvo lygu 21:21, bet vienu įvarčiu priekyje vis buvę aikštės šeimininkai išsaugojo trapų pranašumą.

Lietuvos komandai įvarčius pelnė: Vaidas Klimčiauskas 10, Augustas Strazdas 3, Aurelijus Sabonis, Valdas Novickis ir Andrius Žigelis – po 2, Mindaugas Andriuška, Robertas Švedas, Rolandas Bernatonis ir Aidenas Malašinskas – po 1.

Kitas rungtynes Lietuvos rankininkai žais šeštadienį Utenoje su Kipro rinktine, prieš kurią yra iškovoję vienintelę pergalę per penkerias rungtynes.

Kitose septintosios atrankos grupės rungtynėse Ispanija svečiuose 36:25 nugalėjo Kiprą ir iškovojo ketvirtąją pergalę per penkis mačus. Tiek pat laimėjimų turi ir Ukrainos rankininkai.