R.Berankis pasirodymą atvirajame Australijos teniso čempionate baigė jau 1-ajame rate

2014-01-13 10:26
DMN inf.
AFP nuotr.

Nesėkmę pirmojo šiais metais "Didžiojo kirčio" serijos teniso turnyro - atvirojo Australijos teniso čempionato, kurio prizų fondą sudaro beveik 33 mln. Australijos dolerių, vienetų varžybose patyrė 23-jų metų Ričardas Berankis.

Tik po atrankos varžybų į pagrindinį turnyrą patekęs bei 128-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis Lietuvos tenisininkas pirmadienį per beveik dvi valandas 5:7, 5:7, 2:6 nusileido 55-ajai planetos raketei 25-erių metų ukrainiečiui Aleksandrui Dolgopolovui ir tenkinosi 35 ATP reitingo taškais bei 30 tūkst. Australijos dolerių čekiu.

A.Dolgopolovas antrajame vienetų varžybų rate žais su 29-ąja rakete 26-erių metų prancūzu Jeremy'iu Chardy (ATP-31), kuris pirmajame rate 6:2, 6:4, 6:4 nugalėjo 28-erių olandą Jesse'į Hutą Galungą (ATP-97).

2013 metais atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse R.Berankis nesunkiai įveikė kvalifikacinį barjerą ir pagrindinėse varžybose įveikė ukrainietį Sergejų Stachovskį, nugalėjo vokietį Florianą Mayerį, tačiau šešioliktfinalyje 3:6, 4:6, 5:7 nusileido vėliau finale žaidusiam škotui Andy'iui Murray'ui.