Regbininko J. Mikalčiaus komanda tęsia pergalių seriją Anglijoje

2016-10-12 13:34

Galingą pasirodymą Anglijos „National One“ regbio pirmenybėse tęsia „Hartpury College“ komanda su lietuviu Jonu Mikalčiumi.

Jonas Mikalčius
Jonas Mikalčius / regbis.lt nuotr.

Penktajame ture „Hartpury College“ regbininkai svečiuose (27:23) įveikė „Coventry“ komandą, o šeštajame – (43:14) nepaliko vilčių „Hull Ionians“ ekipai.

Maksimalius trisdešimt taškų surinkusi „Harpury College“ komanda užtikrintai pirmauja čempionate.

„Darlington Mowden Park“ klubas su lietuviu Ignu Darkinčiu svečiuose (16:36) nusileido „Rosslyn Park“ ekipai, o namuose (22:0) nugalėjo „Old Albanian“ komandą ir su devyniolika taškų tarp 16-os ekipų užima penktąją vietą.

Nesėkmingai Italijos aukščiausios lygos čempionatą pradėjo Pjačencos „Sitav Rugby Lions“ klubas su Mantvydu Tveraga. Pirmosiose rungtynėse svečiuose (16:22) „Sitav Rugby Lions“ nusileido Romos „Fiamme Oro“ komandai, o antrose (17:43) turėjo pripažinti pirmenybių lyderių Kalvisano „Pataro“ regbininkų pranašumą.

M. Tveraga pirmosiose rungtynėse žaidė visas 80 minučių, o antrosiose buvo pakeistas 78-ąją minutę.

„Sitav Rugby Lions“ (1 tšk) tarp dešimties stipriausių Italijos ekipų užima devintąją poziciją.

Pergalių seriją Prancūzijos „Federale 1“ čempionate pratęsė „Provence Rugby“ klubas, kuriam atstovauja Karolis Navickas. Klubas namuose (27:6) nugalėjo „Limoges“ ekipą.

Lietuvos regbininkas žaidė nuo pat susitikimo pradžios.

Keturiolika taškų per tris rungtynes surinkusi „Provence Rugby“ ekipa pirmauja pirmoje grupėje.

„National League 3 Midlands“ divizione kovojantis Peterboro „Lions“ klubas su Edvinu Macu ir Mariumi Andrijausku per du paskutinius turus iškovojo pergalę ir patyrė nesėkmę. „Lions“ namuose (12:19) pralaimėjo „Old Halesonians“ regbininkams, taip pat savo aikštėje (37:24) įveikė „Towcestrians“ komandą.

Vienuolika taškų per šešerias rungtynes surinkusi „Lions komanda turnyro lentelėje tarp 14 ekipų užima 10-ąją vietą.