R.Kostiuškevičius karšto oro balionų pirmenybėse JAV liko 27-as

2012-08-25 19:28
R.Kostiuškevičius karšto oro balionų pirmenybėse JAV liko 27-as / Shutterstock nuotr.

Mičigano valstijoje (JAV) pasibaigusiame 20-ajame karšto oro balionų pasaulio čempionate, kuriame dėl nugalėtojo titulo varžėsi bemaž 100 oreivių iš 30 valstybių, aukščiausiai iš Lietuvių pakilęs Rokas Kostiuškevičius užėmė 27-ąją vietą.

Šių metų pasaulio jaunimo čempionas per 27 užduotis surinko 16 168 taškus.

Daugkartinis šalies čempionas Rimas Kostiuškevičius (15 743 tšk.) galutinėje rikiuotėje liko 31-as, paskutiniuosiuose dviejuose čempionatuose į pirmuosius dešimtukus patekdavęs Vytautas Sviderskis (14 226 tšk.) pirmenybes baigė tik 57-ojoje pozicijoje, vienas labiausiai patyrusių Lietuvos oreivių Mindaugas Lyčius (12 046 tšk.) liko 76-as, o viena iš trijų pirmenybėse dalyvaujančių moterų Daiva Rakauskaitė su 9 440 taškų užėmė 89-ąją vietą.

Pasaulio čempionu tapo amerikietis Nickas Donneris (21 810 tšk.), sidabrą atiteko japonui Yudai'jui Fujitai (21 285 tšk.), o bronza tenkinosi praėjusių metų planetos čempionas kitas JAV oreivis Johnny'is Petrehnas (20 509 taškai).

Varžybų organizatoriai dar parą laiko tikrins rezultatus ir svarstys gautus protestus, tad galutinėje rikiuotėje galimi nežymūs pakitimai.