„Rokiškio“ ledo ritulininkai į varžovų vartus įmušė 17 įvarčių

2016-02-07 11:26
A. Ufarto / BFL nuotr.

Šeštadienį sužaistos dvejos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo antroje vietoje esantis „Rokiškio“ (32 tšk.) klubas, savo aikštėje net 17:1 (5:0, 8:1, 4:0) sutriuškinęs šeštojoje pozicijoje likusią Vilniaus „Geležinio vilko“ (8 tšk.) ekipą.

Septynių komandų turnyre pirmauja Elektrėnų „Energijos“ (57 tšk.) ledo ritulininkai.

Kitoje šeštadienio principinėje dvikovoje dėl trečiosios vietos ketvirtojoje pozicijoje esantis Vilniaus „Hockey Punks“ klubas svečiuose 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) įveikė trečioje vietoje likusią „Juodupės“ ekipą ir, surinkęs 25 taškus, iki keturių taškų sumažino atsilikimą nuo juodupiečių, tačiau turi ketverias rungtynes atsargoje.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19 19  0  0   0   207:54    57
2. Rokiškio „Rokiškis“           17 11  1  0   5    96:44    35
3. Juodupės „Juodupė“            18  9  1  0   8    64:63    29
4. Vilniaus „Hockey Punks“       14  8  0  1   5    67:63    25
5. Kauno „Baltų ainiai“          15  6  1  2   6    74:64    22
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   20  2  1  0  17    69:166    8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         17  1  0  1  15    56:169    4