S. Halep ir N. Djokovičius pateko į „French Open“ turnyro aštuntfinalį

2019-06-01 20:54
DMN inf.

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) moterų vienetų varžybų trečiajame rate (1/16 finalo) šeštadienį čempionės titulą ginanti 27-erių metų rumunė Simona Halep (3-ioji pasaulio raketė) 6:2, 6:1 nugalėjo 29-erių metų ukrainietę Lesią Curenko (27).

Simona Halep
Simona Halep / EPA-ELTOS nuotr.

Rumunijos tenisininkė aštuntfinalyje žais su 17-mete leke Iga Swiatek (104).

Tuo tarpu pirmoji pasaulio raketė 21-erių metų japonė Naomi Osaka 4:6, 2:6 pralaimėjo 23-ejų metų čekei Katerinai Siniakovai (42). Japonijos tenisininkė pernai triumfavo „US Open“, o šiemet - „Australian Open“ turnyruose. K. Siniakova į „Grand Slam“ turnyro aštuntfinalį iškopė pirmą sykį.

Triskart „French Open“ čempionė amerikietė Serena Williams (10) šeštadienį 2:6, 5:7 turėjo pripažinti savo tautietės 20-metės Safios Kenin (35) pranašumą. S. Kenin „Grand Slam“ turnyro aštuntfinalyje žais pirmą kartą.

Vyrų vienetų varžybų trečiajame rate 2016 metų atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtojas 32-ejų metų serbas Novakas Djokovičius (1) 6:3, 6:3, 6:2 nugalėjo 26-erių metų italą Salvatorę Caruso (147). Serbijos tenisininkas aštuntfinalyje susitiks su 29-erių metų vokiečiu Janu-Lennardu Struffu (45).

Praėjusių metų „French Open“ finalininkas 25-erių metų austras Dominicas Thiemas (4) 6:3, 4:6, 6:2, 7:5 pranoko 33-ejų metų urugvajietį Pablo Cuevasą (47), 22-ejų metų Vokietijos atstovas Alexanderis Zverevas (5) 6:4, 6:2, 4:6, 1:6, 6:2 įveikė 28-erių metų serbą Dušaną Lajovičių (35), o 20-metis graikas Stefanos Tsitsipas (6) 7:5, 6:3, 6:7 (5-7), 7:6 (8-6) pranoko 27-erių metų serbą Filipą Krajinovičių (60).

2015 metų „French Open“ nugalėtojas šveicaras Stanas Wawrinka (28) trečiajame rate 7:6 (7-5), 7:6 (7-4), 7:6 (10-8) įveikė bulgarą Grigorą Dimitrovą (46).

Turnyro prizų fondą sudaro 42,661 mln. eurų.