Sėkmingas Lietuvos gimnastų startas pasaulio taurės varžybose

2016-04-04 09:20
Scanpix nuotr.

Vokietijoje vykusiose sportinės gimnastikos pasaulio taurės „Gymworld-challenge cup“ varžybose sėkmingai startavo abu Lietuvos atstovai – Vilniaus miesto sporto centro gimnastas Robertas Tvorogalas (treneriai – Aleksandras Filatovas ir Jevgenijus Izmodenovas) bei Kauno centro sporto mokyklos auklėtinis Tomas Kuzmickas (tr. Vladislovas Bogomolovas).

Abu Lietuvos sportininkai sėkmingai įveikė atrankos varjerus ir pateko į finalus T. Kuzmickas – laisvųjų pratimų, R. Tvorogalas – skersinio.

Finale geriau sekėsi T. Kuzmickui, kuris surinko 14,433 balo ir užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvį aplenkė tik gerokai tituluotesni ir didesnę patirtį turintys atletai – nugalėtoju tapęs dukart pasaulio čempionas šioje rungtyje brazilas Diego Hypolito (15,466 balo), antroje vietoje likęs slovėnas Rokas Klavora (14,866 balo) bei trečiąją poziciją užėmęs planetos čempionas ukrainietis Olegas Verniajevas (14,833 balo.).

R. Tvorogalo pasirodymas finale pratimuose ant skersinio įvertintas 14,250 balo ir septinta vieta.

Nugalėjo šioje rungtyje Europos pirmenybių bronzos medalininkas šveicaras Pablo Braggeris (15,150 balo), aplenkęs prizininkais tapusius tėvynainį Europos vicečempioną Christianą Baumanną (14,850 balo) bei vokietį Andreasą Tobą (14,800 balo).