Slidinėjimo pirmenybėse antruosius titulus iškovojo M. Vaičiulis ir M. Kaznačenko

2016-01-10 11:30
Modestas Vaičiulis
Modestas Vaičiulis / Šarūno Mažeikos / BFL nuotr.

Latvijoje Madonos trasoje vykstančiame atvirajame Lietuvos slidinėjimo čempionate šeštadienį antruosius šalies pirmenybių aukso medalius iškovojo Modestas Vaičiulis ir Marija Kaznačenko, išvakarėse triumfavę ir sprinto rungtyje.

Šeštadienį M. Vaičiulis 10 km klasikiniu stiliumi nušliuožė per 26 minutes 23,8 sekundės ir 6,1 sekundės aplenkė antrą vietą užėmusį latvį Indulį Biksę bei 9,1 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusį estą Marttį Himmą.

Lietuvos pirmenybių sidabro medalis atiteko Mantui Stroliai, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 36,0 sekundėmis ir bendroje įskaitoje užėmė penktą vietą, o bronza tenkinosi Tautvydas Strolia, čempionui pralaimėjęs 47,3 sekundės ir finišavęs aštuntojoje pozicijoje.

Šalies čempione tapusi M. Kaznačenko 5 km klasikiniu stiliumi nuotolį įveikė per 16 minučių 18,5 sekundės ir bendroje įskaitoje liko tik trečia. Ji nuo pergalę iškovojusios baltarusės Valentinos Kaminskajos atsiliko 39,3 sekundės, o antrą vietą užėmusiai estei Seilai Peek pralaimėjo 24,6 sekundės.

Lietuvos pirmenybių sidabro medalis atiteko Martynai Biliūnaitei (17:45,5), kuri bendroje įskaitoje tenkinosi septinta vieta, o bronzą iškovojo Ugnė Kastanauskaitė (19:55,8), bendroje įskaitoje užėmusi tryliktąją poziciją.

Sekmadienį moterys ir vyrai išsidalins medalius atitinkamai 10 ir 15 km nuotoliuose laisvu stiliumi.