Sportininkai grįžo su medaliais

2006-09-05 00:00

Pasaulinėse vaikų žaidynėse labiausiai sekėsi Kauno lengvaatlečiams

Rugpjūčio pabaigoje Bankoke (Tailandas) vyko 40-osios Tarptautinės vaikų žaidynės, kuriose Lietuvai atstovavę Kauno sportininkai parsivežė 1 aukso ir 2 bronzos medalius.

Medalius Lietuvai iškovojo lengvaatlečiai. Aukso medalį šuolio į tolį rungtyje, įveikusi 40 dalyvių, laimėjo penkiolikametė Aistė Bernotaitytė, o Kristina Pajėdaitė (800 m) ir Andrius Gudžius (rutulio stūmimas) iškovojo bronzos medalius. Gana sėkmingai pasirodė ir plaukikai: iš aštuonių sportininkų septyni pateko į finalą, 3 iš jų užėmė ketvirtąsias vietas. Krepšininkai taip pat užėmę ketvirtąją vietą.

“Silpnų varžovų nebuvo, konkurencija buvo milžiniška. Pavyzdžiui, plaukimo rungtyse ant medalininkų pakylos užlipo vos vienas europietis - pirmavo Kinijos, Singapūro, Tailando atstovai”, - sakė vyriausiasis komandos treneris, Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Albertas Palaima.

Į Tarptautines vaikų žaidynes vyko 33 asmenų delegacija: 25 sportininkai, 5 treneriai ir 3 Savivaldybės atstovai.