Stenlio taurės savininkas NHL atkrintamąsias varžybas pradėjo pralaimėjimu išvykoje

2014-04-18 07:26
Scanpix nuotr.

Pirmosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio iki keturių pergalių serijos rungtynėse Sent Lujiso "Blues" klubas ketvirtadienį namuose tik trečiojo pratęsimo pradžioje - 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) - privertė pasiduoti prizo savininkus Čikagos "Blackhawks" ledo ritulininkus.

Įvarčius arenos šeimininkams daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pelnė Adamas Cracknellas (4:40), Vladimiras Tarasenka (15:52), Jadenas Schwartzas (58:15) ir Alexanderis Steenas (100:26).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Johnny'is Oduya (11:14), Brentas Seabrookas (14:39) bei Patrickas Kane'as (18:24).

Tai buvo ilgiausiai trukęs NHL atkrintamųjų varžybų mačas per visą "Blues" istoriją. 1984 metais Sent Lujiso klubas per 97 minutes ir 7 sekundes svečiuose 3:4 pralaimėjo Detroito "Red Wings" komandai, o 1989 metų balandžio 20-ąją namuose Čikagos ekipą namuose 5:4 nugalėjo po 93 minučių bei 49 sekundžių kovos.

Ketvirtadienio mače "Blues" vartininkas Ryanas Milleris atrėmė 39, o "Blackhawks" vartininkas Corey'is Crawfordas - 48 varžovų metimus.

Antrąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos žais šeštadienį.