V. Venckaitis ir A. Kazakevičius nugalėjo "Grand Prix" imtynių turnyre

2015-02-02 13:06
Aleksandras Kazakevičius.
Aleksandras Kazakevičius. / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.

Pergalingu Lietuvai akordu baigėsi "Grand Prix" serijos imtynių turnyras Prancūzijoje. Sekmadienį Paryžiuje vykusiose graikų-romėnų imtynių stiliaus varžybose triumfavo du Lietuvos atletai - Aleksandras Kazakevičius (svorio kategorija iki 85 kg) ir Valdemaras Venckaitis (75 kg).

A.Kazakevičius aštuntfinalyje 3:0 įveikė estą Alo Toomą, ketvirtfinalyje 1:0 privertė pasiduoti čeką Arturą Omarovą, pusfinalyje 2:1 nugalėjo lenką Tadeuszą Michaliką, o finale 3:2 įrodė savo pranašumą prieš kitą Lenkijos imtynininką Damianą Janikowskį.

V.Venckaitis aštuntfinalyje iškovojo "švarią" pergalę prieš vengrą Martiną Szabo, ketvirtfinalyje 9:0 sutriuškino ispaną Juaną Jose Ruizą, po lygiųjų (2:2) pagal papildomus rodiklius pusfinalyje įveikė marokietį Ziedą Aitą Ougramą, o finale 8:3 privertė pasiduoti čeką Petrą Novaką.