V.Alekna tapo Vilniaus čempionu

2009-06-30 12:49
V.Alekna tapo Vilniaus čempionu / Vytauto Liaudansko nuotr. Sezonas: V.Alekna mėto diską Lietuvoje ir užsienyje.

Atvirajame Vilniaus miesto lengvosios atletikos čempionate Vingio parko stadione toli skriejo Virgilijaus Aleknos mestas diskas.

Geriausiu - trečiuoju - bandymu V.Alekna nusviedė įrankį 66 metrus ir 30 centimetrų. Antras sostinės pirmenybėse liko vilnietis Aleksas Abromavičius - 57 m 63 m, trečias - kitas Vilniaus disko metikas Giedrius Šakinis, 54 cm 91 m.

„Pastarosiomis dienomis intensyviai treniravausi, todėl po įtempto darbo tiek numesti diską - neblogas rezultatas“, - sakė V.Alekna.

Liepos 4-ąją dukart olimpinis čempionas išmėgins jėgas Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Didžiojo prizo“ varžybose Madride (Ispanija).

Aukštais šuoliai nudžiugino kauniečiai Raivydas Stanys bei Nerijus Bružas. Nugalėtoju tapęs R.Stanys peršoko kartelę, iškeltą į 225 cm aukštį (iki šiol jis tiek buvo peršokęs tik manieže), o N.Bužas atsiliko vos 5 cm. Vilnietės Karina Vnukova ir Airinė Palšytė šuoliuose į aukštį įveikė po 1,83 m.

Asmeninį rekordą pagerino bei geriausią sezono rezultatą 100 m barjeriniame bėgime pasiekė kaunietė Sonata Tamošaitytė - 13,39 sekundės. Geriausią sezono rezultatą pasiekė ir vilnietė Eglė Kondrotaitė šuoliuose į tolį - 6 m 19 cm.