WTA serijos turnyrą laimėjo Rumunijos tenisininkė

2015-03-23 07:27
Simona Halep.
Simona Halep. / Scanpix nuotr.

Trečioji pagal skirstymą 23-ejų metų rumunė Simona Halep laimėjo vienuoliktąjį bei solidžiausią per savo karjerą WTA serijos moterų turnyrą.

Sekmadienį "BNP Paribas Open" turnyro Kalifornijos valstijoje (JAV) vienetų varžybų finale Rumunijos tenisininkė per 2 valandas ir 37 minutes trijuose setuose - 2:6, 7:5, 6:4 - nugalėjo 2010 metais šiame turnyre triumfavusią 30-metę aštuonioliktąją pagal reitingą serbę Jeleną Jankovič.

Be pagrindinio prizo trečiąją turnyrą šiemet laimėjusiai S.Halep atiteko 900 400 JAV dolerių čekis bei 1000 WTA klasifikacijos taškų.

J.Jankovič tenkinosi 439 420 dolerių piniginiu prizu ir 650 įskaitinių WTA reitingo taškų.

Turnyro dvejetų varžybas laimėjo favoritėmis laikytos šveicarė Martina Hingis bei indė Sania Mirza, finale 6:3, 6:4 įveikusios antrąją porą iš Rusijos - Jekateriną Makarovą ir Jeleną Vesniną.

WTA serijos "BNP Paribas Open" moterų teniso turnyro prizų fondą sudarė beveik 5,4 mln. dolerių.