„Aistės-LSU-Paradis“ po pertraukos neatsilaikė prieš "Utenos" krepšininkes

2015-01-09 21:47
LMKL inf.
Augusto Didžgalvio nuotr.

Septynioliktąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo vienvaldė lyderė „Utenos“ (17/0) komanda, kuri namuose 79:51 (17:21, 24:15, 23:4, 15:11) pranoko Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (10/7).

Viešnios sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje kontroliavo situaciją, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių kaunietės pirmavo 21:17. Antrajame ketvirtyje „Utenos“ komanda perėmė iniciatyvą ir 16-ąją minutę išsiveržė į priekį – 31:30. Per likusį laiką uteniškės dar šiek tiek padidino pranašumą ir įpusėjus mačui pirmavo 41:36.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės per 4 minutes pelnė 16 taškų be atsako ir atitrūko – 57:36. Iš viso per trečiąjį ketvirtį kaunietės įmetė vos 4 taškus, o tuo pasinaudojusi „Utena“ susikrovė solidų pranašumą – 64:40. Per paskutines dešimt žaidimo minučių „Utena“ išsaugojo persvarą ir šventė pergalę.

„Utena“: E.Šulčiūtė 20 (5 atk. kam.), E.Šikšniūtė 14, S.Linkevičienė (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir G.Šniokaitė po 13, K.Alminaitė 10.

„Aistės-LSU-Paradis“: N.Skadaitė 17, G.Tamašauskaitė 14, L.Želnytė 8.