Baltijos moterų krepšinio lygos varžybose – trečioji „Kibirkšties-Viči“ pergalė

2014-03-09 18:57
DMN inf.
Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ nuotr.

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate sekmadienį Lietuvos čempionė Vilniaus "Kibirkšties-Viči" komanda B grupėje svečiuose net 44 taškų skirtumu - 94:50 (21:11, 19:12, 26:11, 28:16) įveikė Talino "Eclex-1182" (Estija) krepšininkes.

6-ąją minutę aikštės šeimininkės pirmavo 11:7. Po to vilnietės pelnė 16 taškų be atsako ir atitrūko 23:11. "Kibirkštis-Viči" po dviejų kėlinių pirmavo 40:23, o po trijų - 66:34.

Viešnios iš 59 dvitaškių ir tritaškių metimų pataikė 35 (59,3 proc.).

Nugalėtojoms po 15 taškų pelnė Greta Šniokaitė ir Sofija Aleksandravičius (17 atk. kam.), po 14 – Marina Solopova ir Mantė Kvederavičiūtė, 13 – Ieva Krastinia, 9 - Hollie Mershon.

"Eclex-1182" ekipai 15 taškų pelnė Mailis Pokk, 11 - Annika Koster, 9 - Laina Mesila-Kaarmann.

“Kibirkštis-Viči” vasario 21 dieną namuose įveikė Talino krepšininkes 89:54.

Vilniaus komanda turi tris pergales iš tiek pat galimų, o Talino ekipa iš penkerių rungtynių laimėjo vienerias.

Kitas BWBL čempionato rungtynes “Kibirkštis-Viči” žais antradienį svečiuose su Umėjos “Udominate Basket” (Švedija) ekipa.