Estijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse Tartu trys lietuviai pelnė 44 taškus

2015-12-05 22:06
Shutterstock nuotr.

Aštuntą pergalę dešimtose Estijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo trečiąją vietą devynių komandų turnyre užimantis Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ (8/2) klubas, šeštadienį namuose 93:63 (32:20, 21:15, 18:10, 22:18) sutriuškinęs penktojoje pozicijoje esančią Pernu „Sadam“ (4 pergalės ir 4 pralaimėjimai) komandą su Pauliumi Petrilevičiumi.

Starto penkete rungtyniavęs K. Petrukonis pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei kartą prasižengė. Per nepilnas 28 žaidimo minutes (27:43) jis pataikė 6 dvitaškius iš 9 ir 3 baudų metimus iš 4.

E. Žabas į varžovų krepšį įmetė 13 taškų, gynyboje sugriebė 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus šešissyk suklydo bei dukart prasižengė. Per nepilnas 23 žaidimo minutes (22:42) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 4, 3 dvitaškius iš 5 ir vienintelį baudos metimą.

Starto penkete žaidusio P. Petrilevičiaus sąskaitoje - 16 (dvitaškiai 6/6, baudos 4/8) taškų, 7 po krepšiais sugriebti bei 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei pražanga (27 min. 28 sek.).

21 tašku prie pergalės prisidėjo Tanelis Kurbas, 11 - Gertas Dorbekas, 10 - Janaras Taltsas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Robertas Valge (12 tšk.) bei Normanas Kabinas (9 taškai).

Estijos vyrų krepšinio čempionate pirmauja visus penkis mačus laimėję Talino „BC Kalev-Cramo“ (5/0) krepšininkai.