Galingas D. Šarauskaitės pasirodymas pažymėtas „Kibirkšties“ pergale

2016-03-01 18:53
DMN inf.
Augusto Didžgalvio nuotr.

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė Vilniaus „Kibirkšties“ (16/5) klubas, išvykoje 99:72 (29:16, 15:21, 32:23, 23:12) pranokęs Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (3/18) ekipą.

Sėkmingiau susitikimą pradėjusios šeimininkės prabėgus 3 minutėms pirmavo 10:6. Netrukus „Kibirkštis“ išlygino rezultatą (11:11), o vėliau ir laimėjo atkarpą 18:4, kuri leido susikrauti dviženklį pranašumą – 29:15. Pirmasis kėlinys baigėsi „Šiauliams-Universitetui“ turint 13 taškų deficitą – 16:29.

Antrąjį ketvirtį šiaulietės vėl pradėjo sėkmingai ir 6 taškai be atsako leido priartėti – 22:29. Nors „Kibirkštis“ susigrąžino dviženklį pranašumą (37:27), iki pirmosios mačo dalies pabaigos „Šiauliams-Universitetui“ vėl pavyko sumažinti atsilikimą – 37:44.

Po didžiosios pertraukos sostinės klubas vėlė ėmė diktuoti savo sąlygas – sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes viešnių pranašumas pasiekė 15 taškų žymą – 56:41. Toliau nemažinusi apsukų „Kibirkštis“ 28-ąją minutę pasiekė 20 taškų persvarą (72:52), kuri iki kėlinio pabaigos kiek aptirpo – 76:60.

Per paskutines dešimt žaidimo minučių Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės neatsipalaidavo ir dar labiau padidino savo pranašumą bei iškovojo užtikrintą pergalę.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė 18 (8 atk. kam.), F.Hilliard 16, D.Mattox (6 atk. kam.) ir L.Tamutytė po 11.

„Kibirkštis“: D.Šarauskaitė 17 (16 atk. kam.), L.Juškaitė 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Sh.Landry (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir I.Savickaitė (7 atk. kam.) po 12, E.Šniokaitė ir A.Bobinaitė po 10.