Galingas „Neptūno“ spurtas parbloškė „Dzūkiją“

Slogiai startavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (8-12) pabudo pirmojo kėlinio viduryje ir užsikūrė taip, kad pergalę užsitikrino sužaidus jau tris kėlinius. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 81:64 (15:10, 26:23, 22:16, 18:15) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ (5-10) krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo alytiškiai, kurie sužaidus pirmosiomis minutėmis išsiveržė į priekį 9:2, tačiau „Neptūnas“ netrukus spurtavo net 19:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai 23:10.

Antrojo kėlinio viduryje klaipėdiečiai pirmavo jau 34:18, ir nors svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio skaičiaus, po pertraukos „Neptūnas“ vėl pabėgo į priekį 63:47.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formulumas, kurio metu „Dzūkija“ priešintis jau nepajėgė ir susitaikė su pralaimėjimu.

„Neptūnas“: Matas Jogėla ir Benas Griciūnas (10 atk. kam.) po 15, Žygimantas Janavičius 14.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 23, Martynas Zigmantavičius ir Simas Jasaitis po 8.