„Hoptrans-Sirenos“ rungtynių pabaigoje nusileido LMKL čempionėms

2015-12-18 18:39
DMN inf.
"Hoptrans-Sirenų" klubo nuotr.

Nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) patyrė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (6/5), kurios svečiuose po atkaklios kovos 64:69 (15:18, 13:13, 21:16, 15:22) nusileido titulą ginančiai „Utenai“ (10/1).

Nors rungtynes komandos pradėjo apylygiai, likus žaisti 4 minutes iki kėlinio pabaigos, į priekį išsiveržė uteniškės – 12:6. Tačiau 7:0 atkarpą laimėjusios „Hoptrans-Sirenos“ ne tik pasivijo varžoves, bet ir persvėrė rezultatą – 13:12. Kėlinio pabaiga buvo sėkmingesnė uteniškėms, kurios po pirmojo kėlinio šeimininkėms paliko 3 taškų deficitą – 15:18.

Antrajame kėlinyje ir toliau kova vyko taškas į tašką, o didžiausias deficitas, kurį turėjo „Hoptrans-Sirenos“, buvo 5 taškai – 20:25. Antrasis ketvirtis baigėsi lygiai – 13:13, o prieš ilgąją pertrauką kaunietės ir toliau turėjo tą patį 3 taškų deficitą – 28:31.

Po ilgosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ greitai panaikino viešnių persvarą ir išsiveržė į priekį (35:33), o netrukus ir dar labiau padidino pranašumą – 40:35. Nors varžovėms ir buvo pavykę rezultatą išlyginti (40:40), tačiau šeimininkės ir vėl pabėgo į priekį – 46:40. Prieš lemiamą ketvirtį „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau buvo priekyje – 49:47.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, o įpusėjus kėliniui minimaliu skirtumu pirmavo „Utena“ – 56:55. Nors likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, uteniškės susikrovė 7 taškų pranašumą (63:56), tačiau 5 kauniečių taškai be atsako vėl leido varžovėms kvėpuoti į nugarą – 61:63. Visgi mačo pabaigoje sėkmingiau sužaidė varžovės, o „Hoptrans-Sirenos“ patyrė pralaimėjimą – 64:69.

„Utena“: R.Milieškienė 12, M.Solopova (6 rez. perd.) 11, I.Šimkutė ir R.Valentienė po 10.

„Hoptrans-Sirenos“: S.Okockytė (8 atk. kam., 4 rez. perd.) 17, G.Jasiunskaitė 13, K.Balčiūnaitė (10 atk.) 12.