Įsibėgėjusi „Olimpia“ nepaliko šansų vokiečiams

Dar vieną pergalę Eurolygoje antradienio vakarą iškovojo Milano „Olimpia“ (6-3), savo aikštėje 75:55 (19:13, 23:9, 22:19, 11:14) sutriuškinę Berlyno ALBA krepšininkus (3-7).

Lemiamą spurtą šeimininkai surengė dar iki pertraukos, kai įgijo 20 taškų pranašumą (42:22).

Trečiajame kėlinyje komandas skyrė rekordinė 27 taškų praraja, tad paskutinė mačo atkarpa tebuvo formalumas.

Milano komanda laimėjo trečią sykį iš eilės ir Eurolygos turnyro lentelėje užima šeštą vietą.

ALBA pagal pergalių skaičių lenkia tik absoliutų autsaiderį Maskvos „Chimki“.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 14, Sergio Rodriguezas (5 rez. perd.) ir Zachas LeDay po 12, Malcolmas Delaney 9 (4 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 7.

ALBA: Peytonas Siva ir Maodo Lo po 11, Louisas Olinde 8 (7 atk. kam.), Luke'as Sikma (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Johannesas Thiemannas po 6.