Jaunimo krepšinio čempionai - kaunietės ir vilniečiai

2009-04-08 21:29
Jaunimo krepšinio čempionai - kaunietės ir vilniečiai / mkl.lt nuotr. Nugalėtojos: Kauno „Aisčių“ krepšininkės – Lietuvos čempionės.

Lietuvos jaunimo merginų (gim. 1990 m.) krepšinio čempionatą laimėjo Kauno „Aisčių“ ekipa, treniruojama Birutės Jankauskienės.

Kaunietės finalo ketverto turnyre Panevėžyje 106:53 sutriuškino Ukmergės komandą, o finale 93:48 - Vilniaus krepšininkes. 3-iąją vietą užėmė panevėžietės, 92:64 įveikusios vilnietes.

Lietuvos čempionėmis tapo Karolina Kačiulytė, Monika Šulskytė, Erika Liutkutė, Mantė Kvederavičiūtė, Eglė Tarasevičiūtė, Goda Ziutelytė, Milda Įukytė, Giedrė Smalinskaitė, Rita Jurgelevičiūtė, Justina Viplentaitė, Jurgita Marcinkevičiūtė ir Agnė Janulevičiūtė.

Naudingiausiomis turnyro žaidėjomis komandose pripažintos J.Marcinkevičiūtė („Aisčiai“), Diana Žintikaitė (Vilniaus krepšinio mokykla), Viktorija Dimaitė (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras) ir Lina Amankavičiūtė (Ukmergės sporto mokykla).

Vaikinų finalo ketverto turnyre, kuris įvyko Kėdainiuose, triumfavo Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos auklėtiniai.

Vilniečiai pusfinalyje 88:76 nugalėjo Kėdainių atstovus, o finale 84:77 - Kauno „Aisčius“. Kauniečiai pusfinalyje 90:60 sutriuškino Alytų.

Lietuvos čempionais tapo trenerio Gintaro Razučio auklėtiniai Karolis Alekna, Vainius Dangovas, Paulius Bielskis, Eividas Petrulis, Gediminas Bertašius, Marijonas Radžiūnas, Domantas Suveizdis, Ignas Šijanas, Aleksandras Dankinas, Julius Pečiulevičius, Rokas Jukonis ir Edvinas Jezukevičius.

Mače dėl 3-iosios vietos kėdainiečiai 103:78 įveikė alytiškius.

Naudingiausiais žaidėjais komandose pripažinti: RJukonis (Š.Marčiulionio KA), Paulius Vaškevičius („Aisčiai“), Martynas Bareika (Kėdainiai) ir Audrius Čeplinskas (Alytus).