Ketvirtojo kėlinio taškų badas užkirto jonaviečiams kelią į pergalę Marijampolėje

2015-10-17 16:15
jsk.lt inf.

Nesėkmę išvyką į Marijampolę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate pažymėjo Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (3-3) klubas 64:79 (12:19, 17:18, 26:19, 9:23) nusileidęs šeimininkų „Sūduvos-Mantingos“ (5-1) krepšininkams.

Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai, patyrę antrąjį pralaimėjimą iš eilės, NKL turnyro lentelėje dalijasi 5-8 vietą su „Vyčio“, „Žalgirio-2“ ir „Šilutės“ ekipomis.

7:0. Tokiu spurtą mačą Marijampolėje pradėjo šeimininkai. Nepaisant šalto dušo, jonaviečiai, kėliniui įpusėjus, stabilizavo padėtį 5:8. Tomo Milinsko traukiami svečiai sunkiai rinko taškus, o antroje kėlinio dalyje sėkmingai puolę sūduviečiai po pirmųjų dešimties minučių turėjo saugų pranašumą 19:12.

Antrajame kėlinyje prabilo Ričardas Verbickas. Po jo bei komandos draugų metimų jonaviečiai išlygino rezultatą 21:21 (13 min). Puolime sustojusią „Sūduvą-Mantingą“ traukti ėmėsi Tautvydo Kliučinyko ir Donato Sabeckio tandemas 34:25 (18 min). Nutolę šeimininkai kėlinį užbaigė pirmaudami 37:29.

Po didžiosios pertraukos marijampoliečiai toliau organizavo sėkmingą puolimą 41:32 (21 min). Du Tado Sebežiovo tritaškiai atgaivino jonaviečių viltis 38:41 (23 min). Priartėjusi „Petrochema-Dextera“ organizavo sėkmingą puolimą bei neleidusi pabėgti Marijampolės klubui po trijų kėlinių atsiliko tik vienu tašku 55:56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Justas Vazalis išlygino rezultatą 58:58. Netrukus marijampoliečių gretose prabilo Gintautas Matulis, pelnęs 8 taškus per trumpą atkarpą 70:62 (36 min). Į priekį šovę šeimininkai nemažino apsukų, o puolime strigusi „Petrochema-Dextera“ intrigo nebeatkūrė 64:79.

Jonavos „Petrochema-Dextera“: Tadas Sebežiovas 14 taškų, Tomas Milinskas 13 (8 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas 11, Justas Vazalis 9, Evaldas Aniulis 5, Lukas Grabauskas 4, Karolis Šarukas ir Ričardas Verbickas po 3, Vytautas Kružikas 2, Tomas Čerkunovas ir Mintautas Bulanovas taškų nepelnė.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 19 taškų, Donatas Sabeckis 18, Gintautas Matulis 15, Aurimas Kieža 12.

Kitas rungtynes NKL čempionate jonaviečiai žais penktadienį nuo 18 val. Panevėžyje su vietos „Lietkabelio-2“ krepšininkais.