Klivlando "Cavaliers" nusileido "Pistons" krepšininkams

2015-11-18 08:13
Scanpix nuotr.

Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajame sezone patyrė, tačiau penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderio poziciją išsaugojo Klivlando "Cavaliers" (8 pergalės ir 3 pralaimėjimai) klubas.

Antradienį svečiuose 18,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Cavaliers" krepšininkai po ypač nesėkmingo ketvirtojo kėlinio - 99:104 (27:31, 29:24, 25:20, 18:29) - turėjo pripažinti keturių nesėkmių iš eilės seriją nutraukusios bei į devintąją vietą Rytų konferencijoje pakilusios Detroito "Pistons" (6 pergalės ir 5 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

25 taškais (10 - per ketvirtąjį kėlinį) prie arenos šeimininkų, kurie šiame mače sugebėjo panaikinti 13 taškų atsilikimą, pergalės prisidėjo Andre Drummondas (18 atkovotų kamuolių), 23 - Reggie'is Jacksonas (12 rezultatyvių perdavimų), 20 - Ersanas Ilyasova, 14 - Marcusas Morrisas, 13 - Kentaviousas Caldwellas-Pope'as.

30 taškų svečiams pelnė bei aplenkęs Jerry'į Westą (25 192 tšk.) į devynioliktąją vietą visų laikų rezultatyviausių NBA krepšininkų sąraše pakilo LeBronas Jamesas (25 193 tšk.).

19 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Kevinas Love'as, po 15 - Maurice'as Williams ir J.R. Smithas, 10 - Timofejus Mozgovas.