Konkurencijos taryba: iš „Neptūno“, „Lietkabelio“, „Nevėžio“ baudas išieškos antstoliai Pereiti į pagrindinį turinį

Konkurencijos taryba: iš „Neptūno“, „Lietkabelio“, „Nevėžio“ baudas išieškos antstoliai

2022-03-14 07:07
BNS inf.

Konkurencijos taryba kovą pranešė kreipusis į antstolius prašydama išieškoti skirtas baudas ir palūkanas iš trijų krepšinio klubų – Klaipėdos „Neptūno“, Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kėdainių „Nevėžio“.

Konkurencijos taryba: iš „Neptūno“, „Lietkabelio“, „Nevėžio“ baudas išieškos antstoliai
Konkurencijos taryba: iš „Neptūno“, „Lietkabelio“, „Nevėžio“ baudas išieškos antstoliai / freepik.com nuotr.

Šiems klubams pernai lapkritį už konkurenciją ribojantį susitarimą, kai buvo nuspręsta nemokėti krepšininkams atlyginimų 2019-2020 metų sezoną nutraukus dėl pandemijos, buvo skirtos atitinkamai 3,01 tūkst., 1,61 tūkst. ir 1,59 tūkst. eurų baudos.

Vasario 18 dieną baigėsi terminas, kai pažeidėjai turėjo sumokėti baudas, tačiau minėti klubai to nepadarė net ir pakartotinai paraginti.

Konkurencijos taryba dėl baudos ir 6 proc. metinių palūkanų kreipėsi į antstolius.

Konkurencijos įstatymas numato, kad ūkio subjektai privalo sumokėti Konkurencijos tarybos skirtas baudas per tris mėnesius nuo nutarimo paskelbimo institucijos svetainėje dienos arba pateikti finansų įstaigos garantiją ir (arba) draudimo įmonės laidavimo draudimą, kurie padengtų paskirtos baudos sumą.

Ši prievolė galioja ir tiems ūkio subjektams, kurie apskundžia Konkurencijos tarybos nutarimus teismui.

Konkurencijos tarybos nutarimai dėl kreipimosi į antstolius nėra skundžiami teismui.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra