"Lietuvos rytas" laimėjo ir antrąsias kontrolines rungtynes

2014-09-04 22:03
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / V.Skaraičio/BFL nuotr.

Praėjusio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkas Vilniaus "Lietuvos ryto" klubas laimėjo ir antrąsias kontrolines rungtynes - Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ketvirtadienį Druskininkuose 95:81 (24:16, 25:19, 24:23, 22:23) nugalėjo dar vieną Rusijos komandą - Volgogrado "Krasnyj Oktiabr".

21 tašką nugalėtojams pelnė Martynas Gecevičius, 18 - Antanas Kavaliauskas (11 atkovotų kamuolių), 17 - Travisas Leslie's, po 10 - Mindaugas Lukauskis ir Gediminas Orelikas, 8 - Billy's Baronas, 6 - Paulius Dambrauskas, 5 - Artūras Valeika.

Pasak ekipos pranešimo interneto svetainėje, šiame susitikime sostinės komandai vėl negalėjo padėti tik Lietuvos rinktinės aprangą pasaulio taurės varžybose Ispanijoje vilkintis Adas Juškevičius, taip pat šiose pirmenybėse su Ukrainos nacionaline komanda dalyvaujantis Kirilas Natiažko bei naujausias "Lietuvos ryto" klubo narys Mike'as Moseris.

Antradienį pirmosiose kontrolinėse rungtynėse sostinės komanda 109:66 (35:21, 27:21, 26:7, 21:17) sutriuškino Barnaulo "Barnaul" (Rusija) krepšininkus.